Nema Mesija, nema ni problema: Šestica brutalne Argentine!

13.10.2019

19:42

Fudbalska reprezentacija Argentine pobedila je u prijateljskom meču u Elčeu u Španiji nacionalni tim Ekvadora sa ubedljivih 6:1.

Fudbaleri Argentine

Izabranici selektora Luisa Skalonije su u znatno drugačijoj postavi u odnosu na onu koja je nedavno odigrala 2:2 sa Nemačkom, odigrali odlično.

Bez glavnih zvezda tima, pre svih igrača Barselone Lionela Mesija, bili su veoma raspoloženi golgeterski, pa je Ekvador pretrpao pravu katastrofu.

"Gaučosi" su veliki deo posla završili već u prvom poluvremenu kada su postigli tri gola.

Lukas Alario je u 20. minutu otvorio seriju, da bi sedam minuta kasnije autogolom Espinoze bilo 2:0. Do poluvremena, tačnije u 32. minutu mrežu Ekvadora zatresao je i igrač Pari Sen Žermena Leandro Paredse i to golom iz penala.

U nastavku, Ekvador je u 49. minutu smanjio na 3:1 preko Mena Delgada, da bi Herman Pacela u 66. minutu povisio na 4:1.

U samom finišu, Nikolas Domingez u 82. i Lukas Okampos u 86. minutu postigli su golove za Argentince i ubedljiv trijumf od 6:1.