Pet golova, autogol, penal i preokret – sve na jednom meču!

03.11.2019

19:01

Duel Šalkea i Augzburga u Bundesligi ponudio je pravu dramu pošto smo videli sve što jedan meč može ponuditi.

Na kraju pobeda za goste

Šalke se uključio u borbu za mesta koja vode u Evropu, a Augzburg je pao u zonu ispadanja posle pobede tima iz Gelzekirhena 3:2.

Bajer je u 38. minutu doneo prednost domaćinu, ali je na samom isteku prvog poluvremena nekadašnji defanzivac Juventusa i Arsenala Stefan Lihtštajner dao autogol i izjednačio rezultat.

Ponovo je poveo Augzburg golom Finbogasona s abele tačke, ali su golovi Kabaka i Harita doneli tri boda Šalkeu.

Uz sve to na ovom meču smo videli is edam žutih kartona.