Dević na krovu doneo bodove u 94. Čuka preokrenula

04.12.2019

16:19

Bodovi su ostali u Beogradu u današnjim utakmicama odigranim u Superligi Srbije.

Veteran opet doneo bodove "Zmajevima"

Fudbaleri Voždovca su u uzbudljivom meču savladali Radnički iz Niša 1:0 golom veterana Marka Devića u 94. minutu meča. Iskusni napadač je pogodio u poslednjim momentima, a Radnički je dopustio da im ovaj meč pobegne iz ruku.

Nermin Haskić je u 63. minutu promašio sa bele tačke i tako je dozvolio da tri boda izmaknu iz ruku njegovog tima.

U drugom odigranom meču Čukarički je posle preokreta slavio protiv TSC-a iz Bačke Topole 2:1. Goste je u vođstvo veteran Janko Tumbasević u 34. minutu, ali je u drugom poluvremenu tim sa brda preokrenuo.

Prvo je u 82. minutu Šapić izjednačio, da bi šest minuta kasnije Vidosavljević doneo trijumf beogradskom superligašu.