Napoli prekinuo "post" protiv Sasuola!

22.12.2019

22:33

Fudbaleri Napolija savladali su kao gosti Sasuolo sa 2:1, u poslednjem meču 17. kola italijanske Serije A.

Fudbaleri Napolija

Gosti iz Napulja su tako nakon čak osam vezanih utakmica bez pobede, konačno prekinuli "post".

Malo je falilo da momci u plavim dresovima ponovo razočaraju, ali je u poslednjim trenucima meča Elmas pogodio mrežu domaćih.

Sasuolo je do prednost stigao u 29. minutu preko Traorea, da bi Alan u 57. poravnao rezultat.

Napoli je sproveo totalnu ofanzivu u završnici, ali Insinje, Kaljehon i Mertens su propuštali svoje šanse.

Ipak, sva tri boda posle skoro dva meseca, ekipi Napolija doneo je Elif Elmas u 94. minutu.

U narednoj rundi Sasuolo putuje u Đenovu, dok Napoli dočekuje Inter.