Verona okrenula prednost Đenove i slavila na domaćem terenu!

12.01.2020

20:00

Fudbaleri Verone slavili su na svom stadionu u 19. kolu Serije A protiv Đenove rezultatom 2:1 (0:1).

Preokret protiv "grifona"!

Gosti su imali prednost na poluvremenu, poveli su u 41. minutu preko Sanabrije.

Ipak, nakon 10 minuta igre u nastavku, penal za domaćina, koji u gol pretvara Vere.

Verona do preokreta dolazi već u 65. minutu, kada se u strelce upisao Zaćanji, nakon jednog odbitka.

Do kraja susreta nije bilo izglednijih prilika, pobeda Verone.

Nakon sedmog trijumfa ove sezone fudbaleri Verone na visokom osmom mestu sa 25 osvojenih bodova, Darko Lazović je još jednom proveo svih 90 minuta na terenu.

Što se tiče "Grifona", prvi su ispod crte, sa 11 bodova manje od današnjeg rivala.