Partizan ostao bez velikog pojačanja!

Autor:

Sport

19.01.2020

19:04

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Jedan od najboljih fudbalera Javora Nikola Kuveljić u jesenjem delu sezone karijeru će nastaviti u inostranstvu.

RepublikaFoto: Starsport
Fudbaleri Partizana

Doskorašnji vezista ivanjičkog kluba svojim igrama je privukao i interesovanje Partizana, ali je odlučio da prihvati ponudu Visle iz Krakova.

Poljski velikan se ove sezone nalazi u donjem domu poljskog fudbala, a očekuje se da bi Kuveljićev dolazak mogao da pokrene stvari u pravom smeru.

– Izuzetno smo zadovoljni što je Javor realizovao ovakav transfer i prodao fudbalera velikanu poljskog fudbala. I napredak i odlazak Nikole Kuveljića svedoče o tome da je Javor izuzetno dobra sredina za razvoj i afirmaciju mladih fudbalera. U narednom periodu očekuje nas još aktivnosti na fudbalskom tržištu, a očekujemo i još jedan veliki transfer, izjavio je potpredsednik Javora, Petar Lazović, a preneo Sportski žurnal.

Srećna Republika

Nema sumnje da je najbolji strelac Javora, Nikola Petković, taj drugi veliki transfer koji je pomenuo Lazović. Petković je pred kraj prošle godine „viđen“ kao pojačanje crno-belih, ali u poslednje vreme nema mnogo informacija na tu temu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)