Šok: Roma izgubila u Bergamu

15.02.2020

22:12

Fudbaleri Atalante savladali su na svom terenu Romu sa 2:1, u poslednjem meču subotnjeg programa 24. kola Serije A.

Fudbaleri Rome

Domaći su do velike pobede u Bergamu stigli posle preokreta u drugom poluvremenu.

Izabranici Paula Fonseke odigrali su sasvim soldno prvi deo igre i na pauzu otišli sa prednošću zahvaljujući pogotku Edina Džeka u 45. minutu.

Atalanta nije oklevala na startu drugog poluvremena i već u 50. minutu izjednačila preko Palomina.

Posle haotiče situacije u šesnaestercu Rome, lopta je nekako stigla do Marija Pašalića, koji je školski pogodio drugi ugao golmana Lopesa i tako postavio konačnih 2:1.