Ronaldo "utekao" iz Italije!

02.03.2020

13:46

Brazilski fudbaler Vinisijus Žunior, strelac prvog gola u pobedi Reala protiv Barselone 2:0, izjavio je da je Kristijano Ronaldo na poluvremenu bio u svlačionici i da je zato proslavio pogodak u njegovom stilu.

Kristijano Ronaldo

- Ronaldo je na poluvremenu bio u svlačionici, dao nam je podršku za nastavak. On je rođeni pobednik, zato sam slavio gol kao on- izjavio je Vinisijus, a prenosi "Marka".

Real je prvi put posle odlaska Ronalda u Juventus slavio u EL Klasiku i vratio se na lidersku poziciju.

Portugalac je iskoristio odlaganje utakmica u Seriji A zbog koronavirusa i uživo posmatrao veliki španski derbi.