Voša se gostila u Ivanjici, Javor bez šanse protiv Novosađana!

06.06.2020

14:03

Fudbaleri Vojvodine savladali su Javor u Ivanjici sa 3:1 u okviru 28. kola Linglong Superlige Srbije.

Fudbaleri Vojvodine

Vojvodina je bila bolji rival na početku utakmice, na neki način pripremne za utakmicu sa Čukaričkim u polufinalu Kupa Srbije.

Ekipa Nenada Lalatovića je imala problema sa realizacijom, a najbolju šansu u prvom delu je propustio Zukić koji je pogodio prečku.

Lazović je uglavnom bio na dobrom mestu i bio je siguran u prvih 45 minuta, pa se na odmor otišlo bez golova.

Ipak, u drugom poluvremenu druga priča.

Igrao se 56. minut kada je Andrić centrirao sa desne strane, pogodio je u glavu Zukića, njegov udarac je bio izblokiran od strane Maričića, ali je ponovo lopta došla do Zukića koji je bio siguran.

Dvanaest minuta kasnije već drugi gol u mreži Ivanjičana.

Nakon udarca Drinčića, Lazović je odbranio, lopta je došla do Saničanina koji šutira, Zukić je samo okrznuo loptu, dovoljno da se njegovo ime ponovo nađe na listi strelaca.

Nije to bilo sve od Vojvodine do kraja ove utakmice.

Uspeli su ponovo da pogode mrežu Ivanjičana, nakon pasa Drinčića ka Neškoviću, Jevremović je poslao loptu u svoju mrežu.

Javor je stigao do utešnog gola na kraju meča, prethodno je i Krnić pogodio prečku Vojvodine. Igrao se 82. minut kada je Sević dodao do Zvekanova koji odličnim udarcem vara Simića za konačnih 1:3.