Preokret Radničkog protiv Rada za 20 minuta

04.12.2017

16:17

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su Rad na Banjici sa 3:2, u 20. kolu Superlige.

Fudbaleri Rada i Radničkog iz Niša

Utakmica koja je trebalo da se igra u nedelju, ali je pomerena zbog snega u Beogradu, bila je puna uzbudjenja.

Prvo poluvreme završeno je bez golova, a domaćin je odlično počeo drugo i posle 11 minuta vodio sa 2:0. Strelci su bili Aleksandar Lutovac u 50. i Lazar Milošev u 56. minutu.

Fudbaleri Radničkog iz Niša

Radnički je nakon toga uspeo da se konsoliduje i do kraja utakmice preokrene i pobedi.

Prvo je japanski fudbaler Noma Riota u 66. smanjio zaostatak niškog kluba, a potom je Lazar Arsić golovima u 85. i 86 minutu doneo preokret i pobedu Radničkom.

Publika je usled hladnog vremena bila malobrojna na Banjici, a teren koji je dan ranije bio prekriven snegom bio je u dobrom stanju.