BLISTA: Nova dva gola Aleksandra Prijovića!

09.01.2018

17:47

Srpski internacionalac iz redova PAOK-a Aleksandar Prijović dotukao Trikalu u revanš meču osmine finala grčkog kupa.

Aleksandar Prijović

Fudbaleri PAOK-a su odigrali revanš utakmicu osmine finala grčkog kupa i dovršili posao koji su započeli krajem decembra.

Crno-beli iz Soluna ubedljivo su savladali Trikalu na gostujućem terenu (5:1), tako da je revanš na "Tumbi" predstavljao formalnost.

PAOK je slavio rezultatom 2:1 (0:0) zahvaljujući Aleksandru Prijoviću koji je postigao oba gola za crno-bele.
RepublikaFoto: twitter.com/PAOK_FC

Srpski reprezentativac najpre je doveo PAOK u prednost golom u 78. minutu, da bi u trećem minutu nadoknade sa bele tačke postavio konačan rezultat.

Trikala je u drugom minutu sudijske nadoknade poravnala na 1:1 zahvaljujući pogotku srpskog internacionalca Vladana Milosavljeva.

Aleksandar Prijović je sa nova dva gola potvrdio da je u novu godinu ušao sa sjajnom formom jer je pre tri dana sa dva gola participirao u ubedljivom trijumfu PAOK-a nad Levadijakosom.

Recimo i to da je Prijović u dvomeču sa Trikalom postigao tri od sedam golova crno-belih iz Soluna.