Valensija nasatvila niz nepobedivosti

17.03.2018

17:26

Fudbaleri Valensije nastavili su niz nepobedvosti pobedom u 29.kolu Primere, nad Alavesa (3:1).

RepublikaFoto: instagram.com/valenciacf
Ilustracija: Foto

"Slepim miševima" je ovo treći trijumf u sedmi meč bez poraza. A da će rezultat biti pozitivan videlo se već u 19. minutu, kada je Rodrigo, nakon duplog pasa za Zazom, pogodio mrežu Pačeka za 1:0.

Nekih 15-ak minuta kasnije, Pareho izvodi slobodnjak sa desne strane, u kaznenom prostoru gostiju se najbolje snalazi Zaza, koji postiže svoj 12. gol ove sezone za 2:0 u korist domaćina.

Gosti su uspeli da uzvrate na samom startu drugog dela, igrao se 49. minut kada je Sobrino lepim udarcem sa ivice kaznenog prostora matirao Neta i tako prepolovio prednost Valensije.

Ipak, samo pet minuta kasnije, dobar napad Valensije, a nespretni Laguardija šalje loptu u sopstvenu mrežu, "Slepi miševi" su ponovo imali dva gola viška.

U sledećem kolu Valensija igra protiv Leganesa, dok Alaves igra protiv Espanjola (1. aprila).