LJUT NA SUDIJU: Stolica otišao sa klupe dok je meč trajao

31.03.2018

16:55

Utakmicu 29. kola Superlige u Nišu između Radničkog i Vojvodine (1:1), obeležio je potez trenera "lala" Ilije Stolice, koji je napustio klupu svog tima tokom samog meča.

Sudija Bojan Nikolić pokazao je drugi žuti karton Ezeu u 46. minutu i to je već iznerviralo trenera gostiju. Ipak, kada je arbitar u 74. minutu pri vođstvu Vojvodine pokazao na belu tačku, Stolica je napustio klupu. Ostavio je tim pomoćniku Aleksandru Linti.

Bivši trener Voždovca nije se pojavio ni na konferenciji za medije, a kako javljaju "Južne vesti", on je odmah i napustio stadion.

Da li ovo znači da je Stolica otišao iz Vojvodine?