(VIDEO) REMI U DERBIJU MADRIDA: Ronaldo gospodin "650", Grizman pogodio za bod

08.04.2018

16:07

Prštalo je u derbiju Madrida... U 32. kolu Primere, Atletiko i Real podelili su bodove (1:1).

Crveno-beli polako ali sigurno idu ka drugom mestu. Ekipa trenera Simeona odbila je napad gradskog rivala na svom stadionu. Tokom svih 90 minuta vodila se velika borba. Bilo je šansi sa obe strane, ali su mreže mirovale.

U nastavku navijači na stadionu "Metropolitan" su uživali. U glavnim ulogama najbolji igrači dva tima - Kristijano Ronaldo i Antona Grizman.

Prvi je pogodio Portugalac u 53. minutu i to na asistenciju Gereta Bejla! Bio je to njegov 650. gol u karijeri (u svim klubovima, reprezentaciji i takmičenjima). Ronaldo je na prethodnih 13 utakmica čak 24 puta pogađao mrežu rivala.

Ipak, samo četiri minuta kasnije, posle dobre akcije Vitola, Grizman je pogodio za konačnih 1:1. Ovim remijem Atletiko je zadovoljniji jer je uspeo da sačuva četri boda prednosti u odnosu na svom najvećeg rivala.