(VIDEO) NOVI GOL: Mitrović gazi ka Premijer ligi

27.04.2018

20:35

Aleksandar Mitrović je čovek koji vodi Fulam u Premijer ligu! On je na meču Fulama i Sanderlenda (2:1) postigao zlata vredan gol za svoj tim.

RepublikaFoto: twitter.com/Magpies Related

Gost je prvi poveo. I pored toga što je ovaj sastav odavno ispao iz Čempionšipa, nisu se predali tako lako. Ipak, Fulam je uzvratio u 45. minutu preko Pijazonam, dok je u 76. minutu Mitrović pogodio mrežu. Odlično je Srbin skočio i još jednom pokazao da je ovo njegova sezona. Pozajmljeni napadač Njukasla postigao je 12 golova na 16 utakmica od kada je stigao u Fulam.

Usledilo je ludo slavlje. Fulam se sada nalazi na drugom mestu, pozicija koja direktno vodi u elitu, ali... Ekipa Slaviše Jokanovića ima dva boda više ali i meč više u odnosu na glavnog konkurenta Kardif.