PREOKRET U NOVOM SADU: Zvezda srušila Vošu, navijači videli majstorije

13.05.2018

16:55

U 36. kolu Superlige fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Vojvodinu u Novom Sadu - 2:1 (1:1).

Fudbaleri Zvezde slave pobedu

Ovaj meč nije imao rezultatski značaj. Beograđani su već obezbedili titulu, dok ni "lale" ne mogu da poprave svoj plasman. Vladan Milojević je na teren poslao Luku Ilića, Račića i Joveljića, a u poslednjoj liniji bio je Frimpong.

Oba tima bila su raspoložena za igru. Navijači na "Karađorđu" mogli su da prate dobar meč sa dosta trčanja i varnica.

Voša je do gola došla u 24. minutu. Jovančić je petom uposlio Arsića, a ovaj je sjajnim udarcem matirao Borjana za 1:0.

Istom merom uzvratio je Radonjić. On je fantastično primio loptu, usledio je dibling i precizan udarac za 1:1 u 37. minutu.

Voša je pretila preko Ezea, i Zvezda je imala svoje šanse ali do promene rezultata nije došlo sve do 74. minuta.

Rezervista Milić (zamenio Joveljića tri minuta ranije) je posle dobre akcije i iz prvog šuta na gol crveno-belih u nastavku bio precizan za 2:1 i trijumf.