(VIDEO) CRNO-BELI SE OBRUKALI NA KROVU: I Voždovac pobedio Partizan

13.05.2018

18:52

Fudbaleri Voždovca pobedili su na svom terenu ekipu Partizana 2:1 u meču 36. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Voždovca slave pobedu protiv Partizana

Partizan je poveo u 52. minutu golom Marka Jevtovića iz penala. Domaći su izjednačili u 76. minutu pogotkom Lukovića iz penala. Pobedu Voždovcu doneo je Mašović samo dva minuta kasnije.

Ovim porazom, crno-beli, koji su večeras izašli u kombinovanom sastavu, nastavili su negativan niz u kojem već tri utakmice ne znaju za trijumf.

Partizan je drugi na tabeli sa 40 bodova. Crno-beli imaju čak 17 bodova manje od prvoplasirane Crvene zvezde.

Voždovac je peti na tabeli sa 33 boda.

Partizan će u poslednjem kolu na svom terenu igrati sa Spartakom, dok će Voždovac gostovati Crvenoj zvezdi.