(VIDEO) MITROVIĆ SIPA GOLOVE: Nek se plaši Premijer liga!

04.08.2018

16:35

Fudbaleri Fulama su odigrali poslednju pripremnu utakmicu pred početak takmičenja u Premijer ligi, a srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović je postigao gol.

Mitrović spreman za Premijer ligu!

Uspela je ekipa Slaviše Jokanovića da remizira sa Seltom 2:2, a u centru pažnje bio je Aleksandar Mitrović.
Napadač koji je nedavno otkupljen od strane londonskog kluba postigao je pogodak već u drugom minutu meča, da bi već u 16. upisao i asistenciju ka saigraču Abubakaru Kamari.

U drugom delu igre nije teklo sve po planu za ekipu Fulama, pošto su Španci golovima Denisa Ekerta u šestom i Gustava Kabrala u 41. minutu uspeli da izjednače.

Od Mitrovića se puno očekuje u Premijer ligi, a s obzirom na partije koje srpski reprezentativac pruža velike su šanse da bude jedan od najboljih pojedinaca u ekipi Slaviše Jokanovića.