LOŠE VESTI ZA PARTIZAN! Noćna mora crno-belih ipak igra plej-of!

19.08.2018

19:35

Fudbaleri Bešiktaša su u 2. kolu turskog šampionata pobedili kao gosti ekipu Erzuruma rezultatom 2:1.

Praviće Negredo probleme crno-belima!

Rival Partizana u plej-ofu za plasman u grupnu fazu Lige Evrope je do pobede došao posle preokreta.

Erzurum je poveo već u 16. minutu golom Jasnima Šćuka, a gosti su u drugom poluvremenu došli do preokreta.

Najpre je Gokan Gonul postigao pogodak u 54. minutu, a onda je Alvaro Negredo u 76. doneo preokret Bešiktašu.

Spekulisalo se da će Bešiktaš prodati Negreda Monaku, ali Španac je i dalje u ekipi iz Istanbula. To je loša vest za Partizan.