PODSTREK PRED BEŠIKTAŠ! Partizan posle preokreta slavio protiv Mačve!

26.08.2018

19:32

Fudbaleri Partizana pobedili su Mačvu u Šapcu sa 3:1 u šestom kolu Superlige Srbije.

Partizan siguran!

Crno-beli nisu dobro otvorili meč, prvo poluvreme su izabranici Zorana Mirkovića odigrali katastrofalno, dok su u drugom zaigrali bolje i preokrenuli rezultat.

Mačva je u 36. minutu povela preko Nenada Gavrića, koji je promašio penal, međutim lopta mu se ponovo odbila i domaći fudbaleri su poveli. Sa tim rezultatom otišli su na predah.

Tekst potpisa

U drugom periodu igre vicešampion Srbije krenuo je sa jakim napadima i oni su im se isplatili. Prvo je Nikolić u 68. minutu poravnao rezultat, a potom je Pantić uz dosta sreće, iz slobodnog udarca, savladao odlično Puletića.

Konačan rezultat postavio je rezervista Rikardo Gomeš, koji je u 86. minutu potvrdio kvaliltet sjajnim udarcem.

Partizan je ostvario treću pobedu i sada se nalaze na petom mestu sa 10 bodova, dok je Crvena zvezda