PREMIJER LIGA: Lukaku OŽIVEO Junajted, Votford okrenuo Sparse!

02.09.2018

17:09

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su Barnli sa 2:0, dok je Votford bio bolji od Totenhema rezultatom 2:1, u četvrtom kolu engleske Premijer lige.

Lukaku nosio Mančester do pobede!

Oba gola za ekipu Žozea Murinja postigao je Romelu Lukaku. Prvi glavom u 27. minutu, posle odličnog centaršuta Aleksisa Sančesa, a drugi uz mnogo sreće iz odbitka.

Pol Pogba u 69. minutu bio neprecizan sa penala, Džo Hart je uspeo da neutrališe ovaj udarac, pa je rezultat do kraja meča ostao nepromenjen.

U drugom meču Votford je posle preokreta savladao Totenhem 2:1 i sačuvao stoprocentan učinak. Sa druge strane, Sparsima je prvi poraz u Premijer ligi ove sezone.

Najpre je Abdulaje Dukure postigao autogol u 53. minutu, posle centaršuta Lukasa Mure, da bi Troj Dini u 69. i Kreg Kethart u 76. doneli trijumf domaćem timu.