Grujić debitovao POBEDOM sa Hertom!

02.09.2018

18:17

Fudbaleri Herte savladali su u gostima rezultatom 2:0 ekipu Šalkea, a prvi meč u startnih 11 berlinske ekipe zabeležio je i Marko Grujić, koji je odigrao svih 90 minuta za ekipu Herte.

RepublikaFoto: Tanjug/D. GOLL
Grujić debitovao u Herti!

Domaćin je imao sjajnu priliku da povede kada je Danijel Kaliđuri promašio penal pošto je šutirao pored leve stative norveškog golmana Runea Jarsejna.

Ubrzo je stigla kazna za veliki promašaj, samo minut kasnije Slovak Ondrej Duda je doveo goste u vođstvo.

Slobodan udarac na najbolji način iskoristio je Duda, koji je prelepim udarcem postigao svoj drugi gol na meču i postavio konačnih 2:0.

Čitav meč u berlinskom timu odigrao je nekadašnji vezista Crvene zvezde, Liverpula i Kardifa Marko Grujić.