LIVERPUL PERFEKTAN! Zvezdo SPREMI SE!

15.09.2018

13:45

Fudbaleri Liverpula slavili su protiv Totenhema rezultatom 2:1 u utakmici petog kola Premijer lige. "Redsi" su na ovaj način nastavili sjajan niz u kome imaju pet pobeda u isto toliko mečeva i zadržali su prvu poziciju na tabeli Premijer lige. Ovo bi trebalo da zabrine crveno-bele!

Klop može da bude zadovoljan!

Gosti su došli do vođstva u 39. minutu kada je  Žoržinjo Vajnaldum najbolje reagovao na odbitak i glavom postigao gol.

Vođstvo je duplirao Roberto Firmino u 54. minutu. Mogli su Redsi da stignu i do trećeg pogotka da su Keita i Salah iskoristili svoje šanse u nastavku meča, ali umesto toga Totenhem je uspeo da smanji prednost. Igrao se 93. minut kada je Erik lamela iskoristio gužvu i pogodio.

Pred Liverpulom su sada tri meča kod kuće, pa će tako na "Enfild" ugostiti ekipe PSŽ u Ligi šampiona, Sautempton u prvenstvu, Čelsi u Liga kupu.

Posle toga slede gostovanja Čelsiju i Napoliju, pa utakmica kod kuće protiv Mančester Sitija.