OMLADINCI POSUSTALI: Mogli su crveno-beli mnogo više, Joveljić pokazao KLASU!

03.10.2018

13:59

Omladinci Crvene zvezde izgubili su u meču drugog kola Lige šampiona od PSŽ-a u Parizu rezultatom 2:1.

RepublikaFoto: crvenazvezdafk.com
Poraz u Parizu za omladince!

Domaći tim, koji je imao deset udaraca u gol u prvom poluvremenu, došao je rano u vođstvo, preko Maksena Kapoa koji je bio precizan u osmom minutu, ali je Dejan Joveljić, u 45. minutu, tačnije u sudijskoj nadoknadi vremena, izjednačio na 1:1, posle asistencije Velikića.

Francuzi do gola stižu u 81. minutu, lopta je bila u kaznenom prostoru našeg tima, nju je izgubio Stajić, tražio je faul od sudije, ali ga nije dobio. Gužvu je iskoristio Jasien je dodao do Fresanža koji nije imao težak zadatak, 2:1 za domaćina.

Dobro su se borili omladinci Crvene zvezde, ali falilo je više sreće.

Podsetimo, u prvom kolu omladinci Zvezde su odigrali 1:1 sa vršnjacima iz Napolija, a Joveljić je i tada, u Beogradu, bio strelac, baš kao što je i u Parizu.