U ABA LIGI NIŠTA NOVO: Nova pobeda Zvezde, dostojan poraz Mege

15.12.2018

19:59

Jedanaest utakmica, jedanaest pobeda Crvene zvezde u ABA ligi...Ovaj put "žrta" je bila ekipa Mega Bemaksa a krajnji rezultat je bio - 68:78.

KK Crvena zvezda

Druga četvrtina bila je prelomna u meču, kada je Zvezda pobegla na dvocifrenu prednost, koju domaći tim nije uspeo da stigne.

Tek u finišu Mega je malo zakuvala meč, prišla je na šest razlike (71:65), međutim, Stratos Perperoglu je još jednom svojom trojkom odbio taj napad.

Na koncu, Bili Beron je sa četiri poena u poslednjem minutu overio pobedu Crvene zvezde.

Tako su crveno-beli završili prvi krug ABA lige bez poraza, sa svih 11 pobeda.

Najefikansiji igrač meča bio je Goga Bitadze iz Mege sa 23 poena, dok je u Zvezdi bolji od ostalih bio Perperoglu sa 17 poena.