(VIDEO/FOTO) Španski klubovi zgromili nemačke: Baskonija se poigravala sa Bajernom, Real lako sa Albom!

01.11.2019

22:39

U poslednja dva susreta 6. kola Evrolige, španski klubovi su bili bolji od nemačkih na domaćim parketima i to ubedljivo.

RepublikaFoto: Euroleague.net
12 poena Nika Stauskasa večeras

Ekipa Baskonije je uspela da stigne do nove pobede večeras i to protiv Bajerna dosta ubedljivo, 93:60.

Čak 19 poena razlike je bilo već nakon prve deonice, u drugoj je bilo +25 i ekipa Dejana Radonjića nije imala šta da traži do kraja ovog meča.

Tornike Šengelija je imao 19 poena kod pobednika, a kod gostiju Monro 18 poena. Lučić 4 poena.

Real nije dozvolio iznenađenje na svom parketu, dočekali su Albu i slavili sa 85:71.
Ponovo na visini zadatka - Serhio Ljulj sa 12 poena večeras

Imali su domaći +15 u prvom poluvremenu, održavali prednost sve do treće četvrtine kada je Alba čak i povela, ali onda Real pravi seriju od 8:0 i lomi utakmicu.

Garuba je imao 12 poena, koliko i Serhio Ljulj i Entoni Rendolf kod pobednika. Kod gostiju Hermanson najbolji sa 13 poena.