Šakota posle fantastične pobede: Dva neverovatna poluvremena, odbrana ponovo presudila!

10.01.2020

22:55

Trener Crvene zvezde, Dragan Šakota rekao je posle velike pobede nad Asvelom 83:80 da je njegov tim u prvih 20 minuta radio sve pogrešno.

Dragan Šakota

Posle meča, trener Zvezde, Dragan Šakota, objasnio je kako je njegov tim došao do preokreta.

- Sve smo radili pogrešno prvih 20 minuta. Vratili smo se i u 2. poluvremenu sve promenili, pogotovo u odbrani, sve smo zaustavili što smo mogli. To nam je omogućilo da se vratimo. Ovo nam je jako bitna pobeda jer je protivnik bio izuzetan. Uvek se trudimo da od početka damo sve od sebe, ali je protivnik bio dosta agresivan, pa smo bili u minusu. Na poluvremenu smo shvatili neke stvari i sve je krenulo kako treba - rekao je Zvezdin trener.

Naredna dva meča Zvezda igra kod kuće, a Šakota dodaje da je umor glavni protivnik njegovog tima.

- Nije bitno protiv koga igramo. Jako je teško odigrati u dva dana dva evroligaška meča. Idemo meč po meč i videćemo kako će se stvari odvijati - zaključio je Dragan Šakota.