Mrak zaustavio Jorovićevu na Rolan Garosu!

26.05.2019

20:09

Srpska teniserka, Ivana Jorović i Amerikanka Dženifer Brejdi svoj meč prvog kola Rolan Garosa nastaviće u ponedeljak. Duel je pre početka trećeg seta prekinut zbog mraka.

Ivana Jorović

Dugo su Ivana Jorović i Dženifer Brejdi čekale da izađu na teren, a na kraju nisu uspele da završe meč zbog slabe vidljivosti.

Amerikanka je nakon sat vremena velike borbe dobila prvi set. Po dva brejka na obe strane i na kraju taj - brejk koji je rešio sve nedoumice u prvom setu.

Srpkinja jeveć na startu drugog seta napravila brejk koji je uz mnogo borbe sačuvala sve do kraja i izjednačila na 1:1.

Odluka je na kraju ipak doneta da meč ne bude nastavljen pa ćemo epilog saznati tek u ponedeljak.

Pobednica ovog meča sastaće se sa boljom iz duela Polona Hercog - Aliaksandra Sasnovič.

I taj duel je prekinut u trećem setu. Sasnovič je dobila prvi set, Hercog je uspela da produži boravak u Parizu, a u trećem setu je prilikom prekida bilo 3:3.