Novak nije ličio na sebe: Đoković završio učešće u Dubaiju!

25.02.2020

16:03

Novak Đoković i Marin Čilić poraženi su u dublu od Radživa Rama i Džoa Selzburija sa 6:2, 6:2 posle samo 55 minuta igre. Srbin i Hrvat nisu imali ni šansu protiv Amerikanca i Britanca. Imali su samo dve brejk prilike u setu, a ni to nisu iskoristili.

Marin Čilić i Novak Đoković

Đoković i Čilić su prvi set izgubili za samo 25 minuta igre. Odmah su pretrpeli dva vezana brejka, a rivali su poveli sa 4:0 pre nego što su srpski i hrvatski teniser uspeli da zaustave njihovu seriju.

Međutim, više od dva gema Novak i Marin nisu mogli da osvoje u prvom delu igre.

Drugi set su malo bolje otvorili Novak i Marin, pošto su poveli 2:1. Ali, već u petom gemu su pretrpeli brejk, potom još jedan, a Ram i Selzburi su posle 55 minuta igre iskoristili prvu meč loptu za laganu pobedu od 2:0.