Bledi Partizan poražen u prvoj prijateljskoj utakmici protiv Slovana

28.01.2019

14:05

Prva trening utakmica Partizana na pripremama u Turskoj i prvi poraz od Slovana 1:0.

FK Partizan

Posle lošeg i nesadržajnog prvog poluvremena (samo jedna šansa i to slučajna za Partizan, kada se novajlija Dejan Georgijević našao u iznenadnoj prilici, ali je šutirao preko gola), dogodilo se još lošije drugo poluvreme u kojem su crno-beli primili gol posle kornera.

U tvrdoj utakmici, na momente gruboj i žustroj, ekipa iz Libereca je bila bolja i zaslužila je pobedu za taj jedan gol.

S obzirom na to da je ovo prva utakmica na pripremama, malo opravdanje za Partizan bi moglo da bude to što su "noge još teške", kako to fudbaleri vole da kažu, ali da ne bude upućen nijedan šut ka golu protivnika, da se ne izgradi nijedna šansa...