Zvezdina perfekcija: Posle preokreta pao i Rabotnički pred crveno-belima!

05.02.2019

15:51

Fudbaleri Crvene zvezde uspešno su prebrodili 4. prepreku u okviru priprema pošto su savladali Rabotnički rezultatom 2:1.

RepublikaFoto: FK Crvena zvezda
Fudbaleri Crvene zvezde

Šampion Srbije je od početka utakmice nametnuo svoj stil igre, ali morali su crveno-beli da kreiraju preokret.

U 35. minutu sudija je pokazao na belu tačku, penal za Rabotnički, koji je sjajno odbranio Popović. Golman Zvezde sjajno je "pročitao" igrača Rabotničkog, koji je šutirao u njegovu desnu stranu. Popović je paradom uspeo da sačuva mrežu, a zatim i da iz odbijene lopte spreči gol Rabotničkog.

Međutim u 41. minutu Rabotnički je poveo posle gola Dejana Blaževskog, koji je iskoristio sjajan kontranapad.

Ekspresno su crveno-beli izjednačili posle samo 2 minuta. Nakon kornera gol postiže Aleksa Vukanović, koji je bio najviši u kaznenom prostoru, što je njegov prvenac u Zvezdinom dresu.

Lorenco Ebisilio donosi preokret u 55. minutu za perfektan niz crveno-belih u pripremnom periodu.