Čelsiju samo bod protiv Barnlija, Liga šampiona visi!

22.04.2019

21:10

Fudbaleri Čelsija napravili su veliki kiks na svom stadionu. Plavci su remizirali sa Barnlijem 2:2 i tako propustili priliku da se popnu na treće mesto u Premijer ligi.

Loftus Čik nije uspeo da se upiše u strelce na večerašnjem meču

Svi golovi viđeni su u prvom poluvremenu.

Barnli je šokirao Stamford Bridž već u 8. minutu kada se u strelce upisao Hendrik. Ipak, Čelsi u razmaku od 12-14 minuta postiže dva gola preko Kantea i Iguaina i stiže do potpunog preokreta.

Gosti se nisu predavali, pa su do isteka prvih 45 minuta postigli još jedan pogodak. Barns je u 24 minutu poslao loptu iza Kepinih leđa i postavio je, ispostaviće se, konačan rezultat.

Čelsi je pokušavao u nastavku da stigne do pobede, ali nije uspeo, pa su timovi na kraju podelili bodove.

Plavci su trenutno četvrtoplasirani tim PL sa 67 bodova, dok je Barnli ovim bodom prebrinuo sve brige oko opstanka, te se nalazi na 15. mestu sa 40 poena.