Barselona kao furija: Četiri gola za petnaest minuta protiv Napolija!

11.08.2019

08:13

Barselona je u predsezonskom duelu igranom u Majamiju savladala Napoli sa ubedljivih 4:0.

Barselona - Napoli

Nešto više od 60.000 gledalaca nije videlo nijedan gol u prvom poluvremenu, a onda je Barsa u nastavku sa četiri gola deklasirala Italijane.

Sve je počelo u 48. minutu, kada je posle odbitka strelac bio Luis Suarez.

Osam minuta kasnije, Antoan Grizman je posle dodavanja Đordija Albe postigao prvi gol u dresu Barselone.

Barsa je bila u naletu, pa je Suarez drugim golom na meču ubrzo povisio na 3:0, a konačan rezultat postavio je Osman Dembele.

Na taj način, katalonski tim osvojio je preliminarno izdanje takozvanog LaLiga-Serija A Kupa.