(VIDEO) U Italiji golovi kao na traci: Inter ponovo slavio, još jedan pogodak Lukakua!

01.09.2019

22:10

Druge pobede Intera i Torina u okviru drugog kola Serije A.

Fudbaleri Intera

Večeras su bili na programu šest utakmica italijanske Serije A u okviru drugog kola, a videli smo veliki broj golova.

Inter je stigao do svoje druge pobede, oni su slavili danas na Sardiniji protiv Kaljarija, bilo je 1:2. Lautaro Martinez je doveo goste u prednost u 25. minutu glavom, iako je bio jedan od nižih u kaznenom prostoru, da bi Žoao Pedro izjednačio rezultat u 50. minutu meča.

Ipak, iz penala Romelu Lukaku donosi pobedu Interu na današnjem meču.

Do druge pobede stigla je i ekipa Torina. Oni su danas savladali Atalantu, učesnika Lige šampiona, sa 2:3. Nisu pomogla domaćima ni dva gola Duvana Zapate, Bonifazi, Berengue i Izo su bili strelci za Torino.
Đenova je na svom terenu dočekala Fiorentinu i slavila je sa 2:1.Zapata je doveo domaće u prednost od 1:0, a prednost je duplirao Kuame. Ipak, Pulgar je golom iz penala smanjio rezultat što je bilo sve od Fiorentine na ovom meču.

Parma je zabeležila veoma bitnu pobedu i to na gostovanju Udinezeu. Mlekadžije su slavile sa 1:3 i to posle preokreta.

Lazanja je doveo domaće u prednost ali je do kraja poluvremena Žervinjo izjednačio rezultat.

Galjioko je doneo prednost Parmi, da bi Ingleze stavio tačku na ovaj meč.

Najubedljiviji danas je bio Sasuolo, a fantastičan je bio Domeniko Berardi. On je postigao het-trik i to za samo 14 minuta, od 29-43. minuta.

U nastavku je Traore samo potvrdio pobedu, a gostima je gol utehe postigao, naravno, Kvaljarela, iz penala.
Verona je izašla kao pobednik protiv Lećea, bilo je 0:1, a jedini gol postigao je Pesina u 81. minutu.