Genije se priseća: ZVEZDO, OSVETI SE KELNU ZA NAS!
Legendarni fudbaler Crvene zvezde Dejan Savićević istakao je za portal "Mozzart sport" da očekuje dobar rezultat crveno-belih na gostovanju Kelnu u drugom kolu Lige Evrope.
Foto: Tanjug/Tanja Valič- Ovom timu Crvene zvezde samo želim da bude pametniji nego što smo to bili mi. Posle velikih 2:0 u Beogradu, kada sam ja postigao dva gola, mi nismo otišli u Keln na međunarodnu utakmicu, nego na izlet. To je bila lepa šoping tura. Običan vašar i to nam se obilo o glavu - rekao je Savićević za "Mozzartsport".
Dejo Savićević ne želi da podiže euforiju, iako su mnogi skloni da fantaziraju o velikim dostignućima u prvoj evropskoj kampanji Zvezdi nakon pune decenije.
- Zvezda može protiv svakog da igra. Pokazali su to protiv BATE Borisova, zatim Krasnodara i Sparte. Nema potrebe da se plaše. U ovoj grupi Arsenal, ma kakav bio, je veliki favorit. Videćemo trku u troje za tu drugu poziciju. Verujem da Zvezda može, da ima kvalitet. E sada je pitanje da li će se kockice složiti. Znam da je u Srbiji velika euforija, ali ne treba proglašavati smak sveta i ako Zvezda ne dočeka proleće - rezonuje Savićević.
- Drago mi je što će dva kluba ponovo igrati u Evropi. Možda je to šansa za revanš. Mi smo u Kelnu odigrali vrlo čudnu utakmicu, imali smo više šansi nego u Beogradu. Malo su i sudije imale uticaj, ne znam ni danas da li je lopta kod prvog gola prešla gol aut liniju. Međutim, i pre i posle toga smo ozbiljno promašivali. Imao sam ja dve prilike, Prosinečki je teniskim žargonom imao set, meč loptu. Neverovatno - još uvek Dejo ne može da prežali nesrećnu eliminaciju od Kelna.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)