Inter poveo, pa jedva izvukao bod Atalanti!

11.01.2020

21:41

Fudbaleri Intera i Atalante odigrali su nerešeno 1:1 sa Atalantom u derbiju kola Serije A. Tako su se osamili na čelnoj poziciji Serije A, ali sada Juventus eventualnom pobedom nad Romom može da ih prestigne.

Izvukao bod svom timu

Tek se igrao 4. minut kada je Lautaro Martinez uspeo da savlada Golinija na golu Atalante. Od tada je tim iz Bergama bio mnogo bolji rival i samo je inspirisana partija Samira Handanovića donela bod "nerazurima".

Rafael Toloi je imao stopostotnu šansu kada je sa desetak metara potpuno sam uputio udarac glavom ka golu iskusnog Slovenca koji je to uspeo da odbrani.

Posle velike inicijative Atalante do izjednačenja je došlo u 75. minutu kada je na 1:1 poravnao Gosens.U 89. minutu Atalanta je propustila priliku da pobedi, pošto je sa bele tačke neprecizan bio Luis Murijel.