Barsa olako izašla na kraj sa Bilbaom

18.03.2018

17:42

Fudbaleri Barselone su lako izašli na kraj sa Atletik Bilbaom (2:0) Iako će zvučati čudno Baskijci mogu da budu zadovoljni rezulztatom, s obzirom da su Katalonci opsedali gol gostiju posebno u prvom poluvremenu.

RepublikaFoto: instagram.com/fcbarcelona
Mesi i Dembele

Okvir gola, i golman Kepa su najzaslužniji što Blaugrana nije ubedljivija slavila u 29. kolu španske La Lige.

Pako Alkaser je pogodio mrežu u osmom minutu, na asistenciju Đordija Albe koji se našao u nedozvoljenoj poziciji pre prosleđivanja lopte, ali se sudija nije oglasio pa je gol bivšeg igrača Valenije priznat.

Drugi gol na meču, i ispostaviće se konačan rezultat postavio je ko drugi do Leo Mesi kome je asistirao Dembele.

U drugih 45. minuta Barsa je odradila posao i čekala kraj meča, dok je Bilbao u potpunosti bio bezopasan.

U narednom kolu, koje je na programu posle reprezentativne pauze Barsa igra protiv Seilje u gostima,  dok se Atletik sastaje sa Deportivom.