Dejvis šokirao Tadića, borba za opstanak će biti tesna

05.05.2018

18:28

Pre nekoliko kola Sautempton našeg Dušana Tadića bio je skoro pa otpisan. Ovaj tim sada ima šanse da opstane, a meč sa Evertonom bio je velika šansa. Ipak, ostali su bez sva tri boda u šestom minutu sudijske nadokande - 1:1.

Sve se tako brzo okrenulo... Tadić je igrao do 70. minuta, a njegov tim bio je tako blizu važna tri boda. Everton se nije mnogo trudio, dok su gosti izgarali na terenu. Prvi gol na meču postigao je Redmond u 56. minutu.

Čekao se kraj, a onda je Dejvis u šestom minutu sudijske nadokande šokirao goste i svom timu doneo remi.

Sautmepotn sada ima isto bodova kao i Svonsi (prvi ispod crte). Do poslednjeg kola vodiće se velika borba za opastanak. Ovaj dva tima će i međusobno odmeriti snage.