ZA 18 MINUTA 3 GOLA, PA TAJAC! Totenhem startovao pobedom!

11.08.2018

13:54

Fudbaleri Totenhema trijumfovali su protiv Njukasla sa 2:1 kao gosti u 1. kolu Premijer lige.

Bez obzira na to što nisu doveli nijedno pojačanje Totenhem važi za jednog od favorita da obezbede plasman među četiri najbolje ekipe.

Tim iz Londona je do prednosti došao u 8. minutu kada je gol domaćina pogodio Jan Fertongen. Nakon njegovog šuta u prvi mah se činilo da lopta nije prešla gol liniju, ali posle ponovljenog snimka se videlo da je sudija doneo ispravnu odluku kada je pokazao na centar.

Već  u 11. minutu, došlo je do izjednačenja, a mrežu Iga Lorisa zatresao je Hoselu.

Imali smo priliku da gledamo pravu goleadu, Totenhem je po drugi put došao do vođstva u 18. Strelac je bio Dele Ali.

Do kraja je tim iz Londona čuvao svoj gol, fudbaleri Njukasla su pokušavali, ali nije bilo konkretnijih prilika, utakmica je već bila rešena u prvom poluvremenu.