LIVERPUL BOLJI OD KRISTAL PALASA: Milivojević zamalo savladao Alisona!

20.08.2018

21:55

Fudbaleri Liverpula poedili su Kristal Palas u drugom kolu Premijer lige sa 2:0.

RepublikaFoto: twitter.com/dellderek88
Milivojević odličan protiv Liverpula!

Stigli su "Redsi" prvi do vođstva u 45. minutu kada je sa bele tačke precizan bio Džejms Milner, a prethodno je u kaznenom prostoru Kristal Palasa Mamadu Sako faulirao Mohameda Salaha.

Imali su fudbaleri Kristal Palasa svoje šanse, ali nisu ih iskoristili. Udarac Androsa Taunsenda je zaustavila prečka, a  najbolju priliku imao je Luka Milivojević koji je odlično izveo slobodan udarac, ali je sjajno reagovao golman Alison.

Liverpul konačan rezultat postavlja u drugom minutu sudijske nadoknade,  Salah je pronašao Manea, ovaj istrčao do kraja, predriblao golmana domaćih i lako ubacio loptu u mrežu za novu pobedu tima Jirgena Klopa.