Prečke, stative, podela bodova Sitija i Vulvsa

25.08.2018

13:34

Svega je bilo u duelu Vulverhemptona i Mančester sitija u 3. kolu Premijer lige, ali na kraju su ekipe podelile po bod - 1:1

FK Vulverhempton

Šampion Engleske je zaustavljen, ali na neregularan način. Vulvsi su poveli golom Vilija Bolija u 57. minutu, a on je bio i u ofsajdu kod tog slobodnog udarca i na kraju je loptu rukom sproveo u gol!

Siti je izjednačio u 69. minutu, Ajmerik Laporte je posle centaršuta zakucao loptu glavom u mrežu.

Osim toga, "građani" su pogodili stativu u prvom poluvremenu i Aguero prečku u 95. minutu iz slobodnog udarca.