SERIJA A: SMS strelac i asistent u pobedi Lacija

23.09.2018

15:41

U okviru petog kola u Seriji A, u nedeljnom terminu od 15 časova do pobeda su došli Bolonja, Udineze i Lacio.

Sergej Milinković Savić

Bolonja je pred svojim navijačima sa 2:0 savldala Romu koja je sezonu otvorila pobedom, ali od tada ne zna za trijumf.

Federiko Matielo je u 36. minutu pogodio za vođstvo Bolonje, a pobedu svog tima potvrdio je Federiko Santander u 59.

Facio, Klajvert, Florenci, Džeko - svi su imali dobre prilike na meču, ali nisu uspeli da bar jednom zatresu mrežu domaćina.

Udineze je istovetnim rezultatom slavio protiv Kjeva kao gost, a golove na ovom meču postigli su Rodrigo de Pol u 76. i Kevin Lazanja u 90. minutu meča.

Lacio je na svom terenu bio ubedljiv protiv Đenove i slavio sa 4:1, a srpski reprezentativac Sergej Milinković - Savić postigao je gol, ali i upisao asistenciju.

Milinković - Savić je bio asistent Kaisedu za prvi gol na meču, a na 2:0 povisio je Imobile. Piatek je na samom startu drugog poluvremena smanjio na 2:1, ali je Milinković - Savić na dodavanje Senada Lulića ponovo vratio Laciju prednost od dva gola. Imobile je 89. minutu postavio rezultat na konačnih