ISTA META, ISTO ODSTOJANJE: Golova nema ni za leka

23.10.2024

19:28 >> 20:23

U Ligi šampiona sastaju se od 18.45 Atalanta i Seltik, odnosno Brest i Leverkuzen.

TOK MEČEVA

81. minut - Neverovatno, strelci definitivno spavaju. Rezultati sa poluvremena su i dalje aktuelni

67. minut - Strelci su izgleda zaboravili da izađu na terene u drugom poluvremenu. Na oba susreta mreže i dalje miruju

54. minut - Mreže  još uvek miruju u drugom poluvremenu

POLUVREMENA

Duel Atalante i Seltika posle 45 minuta je i dalje bez golova, dok Brest i Leverkuzen igraju 1:1.

39. minut - Kakva golčinaaa Les Melua za 1:1 u Brestu! Domaćin dolazi do izjednačenja relativno brzo i nastavlja da živi evropski san!

24. minut - Florijan Virc nastavlja da teroriše protivničke golmane i dovodi Bajer u prednost!

18. minut - Evo prve ozbiljnije prilike - Pašalić je glavom zatresao prečku, ali se Seltik odbranio.

Mečevi u Brestu i Bergamu su počeli.

U drugom danu trećeg kola Lige šampiona odigravaju se zanimljive utakmice širom Evrope. U prvom terminu od 18.45, fudbalski fanovi imaju priliku da prate mečeve između Bresta i Bajer Leverkuzena, kao i između Atalante i Seltika.

Bajer Leverkuzen

Ekipa Bresta, debitant u Ligi šampiona, iznenadila je mnoge ostvarivši pobede u prva dva kola. Sa samopouzdanjem dočekuju prvaka Nemačke, Bajer Leverkuzen, ali će ipak imati ulogu autsajdera. Sa druge strane, tim Ćabija Alonsa takođe je bio ubedljiv u prva dva meča, ostvarivši pobede protiv jakih protivnika. Očekuje se interesantan susret između debitanta i iskusnog tima.

Italijanski predstavnik, Atalanta, ima ulogu favorita pred svojim navijačima u Bergamu. Sa osvojenih četiri boda u prva dva kola, "boginja provincije" će se suočiti sa prvakom Škotske koji je imao odličan start, ali i katastrofalan poraz u Dortmundu u prethodnom kolu.

Od 21 čas igraće se još sedam utakmica, među kojima se ističe derbi između Barselone i minhenskog Bajerna. Takođe, ljubitelji fudbala imaće priliku da prate utakmice između Atletiko Madrida i Lila, Benfike i Fejenorda, Mančester Sitija i Sparte Prag, RB Lajpciga i Liverpula, Red Bul Salcburga i Dinama Zagreba, kao i Jang Bojsa i Intera iz Milana.