PRŠTALO U MINHENU: Keln POKAZAO ZUBE, Gnabri doneo prvu pobedu šampionu!

22.08.2021

17:26

Fudbaleri Bajerna iz Minhena su zabeležili prvu pobedu u Bundesligi ove sezone, pošto su u drugom kolu savladali Keln sa 3:2.

Bajern - Keln

Posle remija sa Borusijom Menhegladbah na ostvaranju nemačkog šampionata, blanilac titule je stigao do pobede zahvaljujući Gnabriju koji je bio dvostruki strelac.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, da bi Robert Levandovski otvorio meč golom u 50. minutu, da bi Gnabri samo devet minuta kasnije udvostručio prednost.

Međutim, fudbaleri Kelna su za dva minuta stigli do izjednačenja. U 60. minutu zaostatak smanjuje Modest, pa Ut u 62. minutu pogađa za 2:2.

Gnabri donosi pobedu Bajernu u 71. minutu, kada je šutirao sa 15 metara i poslao neodbranjiv udarac.