FENJERAŠ RAZBESNEO BAVARCE! Darmštad POVEO, pa dobio "PETARDU"! Tuhela BRINE povreda Srbina! (VIDEO)

16.03.2024

18:20

Fudbaleri Bajerna pobedili su na gostovanju Darmštad rezultatom 5:2 (2:1).

Aktuelni šampion Bundeslige je bio izuzetno ubedljivi u 26. kolu nemačkog prvenstva, postigavši čak pet golova protiv ekipe Darmštata.

Nakon nekoliko neuspešnih napada, Darmštat je uspeo da povede u 28. minutu, ali su Bavarci brzo uzvratili i izjednačili rezultat golom Musialea.

Pred kraj prvog poluvremena, Hari Kejn je doneo vođstvo izabranicima Tomasa Tuhela, a u nastavku su postigli još tri gola, završivši meč sa ubedljivih 5:2.

Iako se našao u timu Bajerna za ovaj duel, novopečeni nemački reprezentativac Aleksandar Pavlović je morao da napusti teren u 58. minutu zbog povrede. Ovo je sigurno bio težak trenutak za njega, ali nadamo se da će se brzo oporaviti i vratiti na teren.

Veljkovićev Verder poražen je u Berlinu od Uniona s 1:2, Vertensen i Arnoson su u razmaku od 120 sekundi postigli dva gola za domaćina, dok je čast gostiju iz Bremena spasio Vajzer u 63. minutu.

Istovremeno je i ekipa Majnca ostvarila trijumf protiv Bohuma rezultatom 2:0. Junak trijumfa bio je dvostruki strelac Bukard u 3. i 71. minutu, čime je njegov tim osvojio važne bodove.

Augzburg je slavio na gostovanju "vukovima" 3:1, dok u okršaju Hajndhajma i Borusije Menhegladbah nije bilo pobednika.